KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546447
nr 1354 6447
Lars Isacson
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1995, "sprucken sten". Olja på duk, 31x37 cm
Lars Isacson, svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:51:53
15/10 20:57:51